Lenka Englmanová

739 013 571

Zavolejte mi

Charvátce

okres Mladá Boleslav

739 013 571

Zavolejte mi

Charvátce

okres Mladá Boleslav

Nemovitost na míru ve Španělsku

Jmenuji se Lenka Englmanová a jsem realitní specialista s více než 10letou praxí.

Ve Španělsku vám najdu nemovitost na míru, bez ohledu na to, zda hledáte investiční nemovitost nebo nemovitost pro odpočinek.

Služby

Nabízíme komplexní služby při koupi nemovitostí, přičemž naše zkušenosti ze Španělska a dlouhodobé kontakty s developery, prodávajícími i místními agenturami jsou naší výhodou.

Poskytujeme individuální vyhledávání nemovitostí, osobní prohlídky, vyjednávání o ceně a doporučení osvědčených právních kanceláří.

Naše podpora v českém jazyce vás provází od prvního kontaktu, až po úspěšný podpis kupní smlouvy a předání klíčů.

Seznam našich služeb souvisejících s nákupem nemovitosti ve Španělsku:

 • Vyhledávání vhodných nemovitostí, dle vašich specifických požadavků. Pošleme vám nabídku cca 10.nemovitostí odpovídajícím vaším představám. V případě, že vás některé nemovitosti zaujmou. Pomůžeme vám vyhledat ideální letecké spojení do Alicante a také vhodné ubytování poblíž nabízených nemovitostí.
 • Po příletu na vás bude čekat auto s česky nebo slovensky mluvícím řidičem, který vás dopraví do místa vašeho pobytu.
 • Jakmile budete ubytovaní, můžeme zahájit program prohlídek nemovitostí dle vašeho plánu.
 • Po celou dobu pobytu vás bude provázet český zástupce, který vám rád odpoví na všechny otázky a zajistí hladký a klidný průběh.
 • Nedílnou součástí koupě nemovitosti ve Španělsku je získání daňového identifikačního čísla N.I.E. a založení bankovního účtu, s čímž vám pomůže česky mluvící kolega přímo na místě.
 • Zajistíme veškeré potřebné dokumenty a papírování spojené s koupí nemovitosti.
 • Poskytneme poradenství v oblasti práva a daní nemovitosti.
 • Zajistíme podání návrhu na zápis vlastnictví nemovitosti do úředních registrů.
 • Doprovodíme vás při podpisu smlouvy u notáře, což je velmi důležitý krok v procesu koupě nemovitosti.
 • Pomůžeme zajistit překlad smluv a notářského zápisu ve vašem jazyce.
 • Budeme vám asistovat při přihlášení nového vlastníka nemovitosti k odběru vody, elektřiny, plynu a komunálních služeb.
 • Doporučíme v případě stavebních úprav vhodného řemeslníka.
 • V případě zájmu pomůžeme zajistit pronájem nemovitosti a vše s tím spojené…

Pro více informací mě neváhejte kontaktovat, nebo vyplňte dotazník a já se vám co nejdříve ozvu. Je pro vás důležitý osobní přístup? Ráda se s vámi sejdu u dobré kávy, kde vám vysvětlím vše potřebné a probereme možnosti.

Recenze

Komorousová Š.
Read More
Hledáte druhý domov u moře? Vřele doporučuji paní Lenku Englmanovou. Je skvěla ona i její tým ve Španělsku, vše proběhlo na 100%. Služby od A-Z na jedničku s hvězdičkou 😊 Splnila nám sen o nemovitosti u moře. Moc děkuji
Sodomová M.
Read More
Paní Lenku Englmanovou mohu jen doporučit 😊. Koupili jsme s její pomocí apartmán u moře a vše proběhlo na jedničku. Děkuji.
Daniel H.
Read More
Paní Lenka a její tým mi pomohli s koupí domu v okolí Alicante. Za neuvěřitelně krátkou dobu mi sehnali dům v blízkosti moře s veškerými službami související s koupí nemovitosti. Já jen přiletěl, vybral nemovitost a podepsal smlouvu. Děkuji za vše a doporučuji.
Radek K.
Read More
Děkuji Lence Englmanové a spol. za profesionální služby v oblasti koupě nemovitosti ve Španělsku, vše proběhlo jak bylo slíbeno. Určitě doporučuji. Děkuji.
Previous
Next

Pošlete mi vaši nezávaznou poptávku

Najdu Vám nemovitost (byt, apartmán nebo dům), která vyhoví vašim požadavkům. Na základě Vaší poptávky, zahrnující specifikaci ceny, typu nemovitosti a preferované lokality, pro Vás připravím pečlivě vybrané nabídky nemovitostí, které přesně odpovídají Vašim požadavkům.

Každou nabídku pečlivě prozkoumáme, abychom zajistili, že splňuje Vaše očekávání a preference. Díky našim zkušenostem a rozsáhlým kontaktům se můžete spolehnout, že Vám poskytneme ty nejlepší možnosti na trhu. 

Naším cílem je najít pro Vás ideální nemovitost, který naplní všechny Vaše představy a potřeby.

Kontaktuje mě, abychom se mohli seznámit s Vaší poptávkou.