Lenka Englmanová

739 013 571

Zavolejte mi

Charvátce

okres Mladá Boleslav

739 013 571

Zavolejte mi

Charvátce

okres Mladá Boleslav

Apartmány Edificio Las Torres v Almoradí v provincii Alicante

Elegantní moderní apartmány s parkovacím stáním a terasou v provincii Alicante
Sdílet

123 m2

plocha apartmánu

3

ložnice

2

koupelny

209 100 €

cena od

Popis

Luxusní moderní byty s různou výměrou s parkovacím stáním a terasou v prestižním 6.podlažním domě o 4. blocích v centru města Almoradi  v dosahu veškerých služeb a v dojezdové vzdálenosti mezinárodního letiště. Nemovitost je postavená z nejmodernějších a kvalitních materiálu pro tu nejnáročnější klientelu. Na střeše domu najdeme exkluzivní společný bazén, mezi bloky je možné relaxovat v krásném parku obklopeném zelení.

Dispozice

 V domě se nachází byty od přízemí, až po páté patro o výměře 123 m2, o stejných
dispozicích – obývák s jídelnou a kuchyní, spíž, 3x ložnice, 2x koupelna, šatna. Terasa bytu v přízemí 7,5 m2. V prvním až pátém patře je terasa 13,8 m2 přístupná z obýváku.Každý byt má v podzemí parkovací stání, na střeše budovy sklad – komora.

Poloha a  okolí

Apartmány se nachází ve městě Almoradí  v provincii Alicante v Costa Blance v blízkosti veškerých služeb, obklopené přírodní rezervací, borovým lesem a řekou Segurou. V dosahu několika pláží  v  Guardamar del Segura, Torrevieja a Orihuela Costa. Za zábavou  s dětmi je možné se vydat do Aqua parku Ciudad Quesada, pro milovníky golfu na LA Marquesa. Obec Almoradí je vyhlášena svou gastronomickou kulturou. Větší město je Elche přes, které se dostanete na mezinárodní letiště v Alicante vzdálené 40 minut autem. 

Ceny

Od 209 100 – 263 900 Euro 

Recenze

Komorousová Š.
Read More
Hledáte druhý domov u moře? Vřele doporučuji paní Lenku Englmanovou. Je skvěla ona i její tým ve Španělsku, vše proběhlo na 100%. Služby od A-Z na jedničku s hvězdičkou 😊 Splnila nám sen o nemovitosti u moře. Moc děkuji
Sodomová M.
Read More
Paní Lenku Englmanovou mohu jen doporučit 😊. Koupili jsme s její pomocí apartmán u moře a vše proběhlo na jedničku. Děkuji.
Daniel H.
Read More
Paní Lenka a její tým mi pomohli s koupí domu v okolí Alicante. Za neuvěřitelně krátkou dobu mi sehnali dům v blízkosti moře s veškerými službami související s koupí nemovitosti. Já jen přiletěl, vybral nemovitost a podepsal smlouvu. Děkuji za vše a doporučuji.
Radek K.
Read More
Děkuji Lence Englmanové a spol. za profesionální služby v oblasti koupě nemovitosti ve Španělsku, vše proběhlo jak bylo slíbeno. Určitě doporučuji. Děkuji.
Previous
Next

Máte zájem o tuto nemovitost? 

Kontaktujte mě. Během naší první konzultace, ať už telefonické, písemné či osobní se spolu zaměříme na priority a důvod pro nákup této nemovitosti a účel vaší investice.

 1. Pomůžeme vám vyhledat ideální letecké spojení do Alicante a také vhodné ubytování poblíž nabízené nemovitostí.
 2. Po příletu na vás bude čekat auto s česky nebo slovensky mluvícím řidičem, který vás dopraví do místa vašeho pobytu.
 3. Jakmile budete ubytovaní, můžeme zahájit prohlídku této nemovitosti, případně i dalších.
 4. Po celou dobu pobytu vás bude provázet český zástupce, který vám rád odpoví na všechny otázky a zajistí hladký a klidný průběh.
 5. Nedílnou součástí koupě nemovitosti ve Španělsku je získání daňového identifikačního čísla  N.I.E. a založení bankovního účtu, s čímž vám pomůže česky mluvící kolega přímo na místě.
 6. Zajistíme veškeré potřebné dokumenty a papírování spojené s koupí nemovitosti.  Poskytneme poradenství v oblasti práva a daní nemovitosti. Zajistíme podání návrhu na zápis vlastnictví nemovitosti do úředních
  registrů.
 7. Doprovodíme vás při podpisu smlouvy u notáře, což je velmi důležitý krok v procesu koupě nemovitosti.
 8. Pomůžeme zajistit překlad smluv a notářského zápisu ve vašem jazyce. Budeme vám asistovat při přihlášení nového vlastníka nemovitosti k odběru vody, elektřiny, plynu a komunálních služeb.
 9. Doporučíme v případě stavebních úprav vhodného řemeslníka.
 10. V případě zájmu pomůžeme zajistit pronájem nemovitosti a vše s tím spojené…

Zde jsem vám připravila základní informace pro nákup nemovitosti ve Španělsku. Pro vysvětlení či další dotazy mě neváhejte kontaktovat vše vám ráda objasním, případně na další stránce webu najdete rozsáhlejší výklad informací při nákupu nemovitosti ve Španělsku…

Kontakt

Zajímá vás více informací? Stačí napsat nebo zavolat. A já se postarám o zbytek. Těším se na vaše zvídavé dotazy :-)

Nejnovější nemovitosti v nabídce

Vily Condado de Alhama v Murcii

Exkluzivní moderní vily s 2 až 4 ložnicemi , bazénem, střešní terasou a zahradou v provincii Murcia v blízkosti golfového hřiště