Lenka Englmanová

739 013 571

Zavolejte mi

Charvátce

okres Mladá Boleslav

739 013 571

Zavolejte mi

Charvátce

okres Mladá Boleslav

Apartmány Mirador v Santa Rosalia Lake v provincii Murcia

Prestižní rezidenční bydlení s výhledem na jezero v uzavřeném resortu Santa Rosalia Lake v Torre De Pacheco v Murcii
Sdílet

87-113 m2

plocha apartmánu

2-3

ložnice

2

koupelny

od 259 900 €

cena

Popis

Nádherné novostavby apartmánů  v uzavřeném resortu Mirador v Santa Rosalia Lake – Life Resort v Murcii.  S úžasnými výhledy  na jezero a zelené plochy luxusního letoviska, kde se nachází exkluzivní společné bazény, dětské bazény, hřiště pro děti, restaurace, obchody a veškeré ostatní služby. Apartmány jsou postaveny z moderních a kvalitních materiálů splňující požadavky náročných klientů.

Dispozice

V přízemí luxusního bytového domu jsou apartmány o výměře 100 m2 o dispozici obsahující otevřený obývák s moderní kuchyní, 3 x ložnici, 2 x koupelnu, parkovací stání, sklep, terasu 23 m2 s výhledem na bazén, a zahradu od 133 – 260 m2.

V prvním a druhým patře jsou apartmány o výměře 87 m2 o dispozici obsahující otevřený obývák s moderní kuchyní, 2x ložnicí, 2x koupelnu, parkovací stání, sklep, terasu 27 m2

Třetí patro disponuje apartmány 113 m2 o dispozici obsahující otevřený obývák s moderní kuchyní, 3 x ložnici, 2 x koupelnu, parkovací stání, sklep, velikou střešní terasu – solárium 61 m2

Ceny apartmánu

Od 259 900 – 550 000 Euro

Poloha a okolí

Nemovitost je rozvržena v horní části oblíbeného letoviska uzavřeného moderního resortu, hlídaného 24/7 u golfového hřiště, se vstupem pouze pro majitele a ubytované s veškerými službami nedaleko města San Javier, Cartagena, Pilar DE Horadada. Vzdálené pouhých 14 km od mezinárodního letiště v Murcia a 19 km od krásných pláží.

Recenze

Komorousová Š.
Read More
Hledáte druhý domov u moře? Vřele doporučuji paní Lenku Englmanovou. Je skvěla ona i její tým ve Španělsku, vše proběhlo na 100%. Služby od A-Z na jedničku s hvězdičkou 😊 Splnila nám sen o nemovitosti u moře. Moc děkuji
Sodomová M.
Read More
Paní Lenku Englmanovou mohu jen doporučit 😊. Koupili jsme s její pomocí apartmán u moře a vše proběhlo na jedničku. Děkuji.
Daniel H.
Read More
Paní Lenka a její tým mi pomohli s koupí domu v okolí Alicante. Za neuvěřitelně krátkou dobu mi sehnali dům v blízkosti moře s veškerými službami související s koupí nemovitosti. Já jen přiletěl, vybral nemovitost a podepsal smlouvu. Děkuji za vše a doporučuji.
Radek K.
Read More
Děkuji Lence Englmanové a spol. za profesionální služby v oblasti koupě nemovitosti ve Španělsku, vše proběhlo jak bylo slíbeno. Určitě doporučuji. Děkuji.
Previous
Next

Máte zájem o tuto nemovitost? 

Kontaktujte mě. Během naší první konzultace, ať už telefonické, písemné či osobní se spolu zaměříme na priority a důvod pro nákup této nemovitosti a účel vaší investice.

 1. Pomůžeme vám vyhledat ideální letecké spojení do Alicante a také vhodné ubytování poblíž nabízené nemovitostí.
 2. Po příletu na vás bude čekat auto s česky nebo slovensky mluvícím řidičem, který vás dopraví do místa vašeho pobytu.
 3. Jakmile budete ubytovaní, můžeme zahájit prohlídku této nemovitosti, případně i dalších.
 4. Po celou dobu pobytu vás bude provázet český zástupce, který vám rád odpoví na všechny otázky a zajistí hladký a klidný průběh.
 5. Nedílnou součástí koupě nemovitosti ve Španělsku je získání daňového identifikačního čísla  N.I.E. a založení bankovního účtu, s čímž vám pomůže česky mluvící kolega přímo na místě.
 6. Zajistíme veškeré potřebné dokumenty a papírování spojené s koupí nemovitosti.  Poskytneme poradenství v oblasti práva a daní nemovitosti. Zajistíme podání návrhu na zápis vlastnictví nemovitosti do úředních
  registrů.
 7. Doprovodíme vás při podpisu smlouvy u notáře, což je velmi důležitý krok v procesu koupě nemovitosti.
 8. Pomůžeme zajistit překlad smluv a notářského zápisu ve vašem jazyce. Budeme vám asistovat při přihlášení nového vlastníka nemovitosti k odběru vody, elektřiny, plynu a komunálních služeb.
 9. Doporučíme v případě stavebních úprav vhodného řemeslníka.
 10. V případě zájmu pomůžeme zajistit pronájem nemovitosti a vše s tím spojené…

Zde jsem vám připravila základní informace pro nákup nemovitosti ve Španělsku. Pro vysvětlení či další dotazy mě neváhejte kontaktovat vše vám ráda objasním, případně na další stránce webu najdete rozsáhlejší výklad informací při nákupu nemovitosti ve Španělsku…

Kontakt

Zajímá vás více informací? Stačí napsat nebo zavolat. A já se postarám o zbytek. Těším se na vaše zvídavé dotazy :-)

Nejnovější nemovitosti v nabídce

Vily Condado de Alhama v Murcii

Exkluzivní moderní vily s 2 až 4 ložnicemi , bazénem, střešní terasou a zahradou v provincii Murcia v blízkosti golfového hřiště