Lenka Englmanová

739 013 571

Zavolejte mi

Charvátce

okres Mladá Boleslav

739 013 571

Zavolejte mi

Charvátce

okres Mladá Boleslav

Elegantní honosná vila ve městě Finestrat u Benidormu

Prestižní velkolepá dvoupodlažní vila ve Finestratu u Benidormu s terasou, zahradou a luxusním bazénem
Sdílet

283 m2

cca. plocha vily

3

ložnice

3

koupelny

1.000.000 €

cena

Popis

Prestižní velkolepá vila ve městě Finestrat s výhledem na hory v blízkosti  Benidormu. Postavená z vysoce kvalitních materiálů s moderně praktickým designem s využitím velkých oken, zohledňujícím přirozené světlo. Nemovitost má výměru necelých 150 m2 zastavěné plochy, na pozemku 517 m2 a cca. 283 m2 podlahové plochy. Vila se skládá ze dvou podlaží. Dům má přístupovou bránu s pojezdovými vraty, předinstalovaný systém vytápění bazénu, 2 x terasa, zahrada, bazén o velikosti 30 m2, dvojitá okna, parkovací stání, motorizované venkovní  žaluzie, které pomohou udržet komfortní klima a zároveň diskrétní prostředí v domě. Celý pozemek je oplocený.

Dispozice

Nemovitost má zastavitelnou plochu necelých 150 m2, exteriér vily je 283 m2.Přízemí 90 m2 se skládá s obývacího pokoje – jídelny, kuchyně, haly, 1 x ložnice  1x koupelny, komory a schodiště. Patro 57 m2 – chodba, 2 x ložnice se vstupem na terasy – obě mají vlastní koupelnu. Z mezipatra  je možné se dostat na  střešní terasu – solárium.

Cena

1 000 000 Euro

Poloha

Benidorm, kde tato vila stojí, patří mezi jedno z nejrychleji rostoucích a nejatraktivnějších investičníchdestinací ve Španělsku. Toto město je známe jako turistické centrum Costa Blanci a každý rok  přilákámiliony návštěvníků. Benidorm je domovem mnoha zábavních parků, vzdělávacích institucí a moderníchnemocnic. Pobřeží Benidormu nabízí nespočet  nádherných pláží, dlouhé mnoho kilometrů a dobrousportovní infrastrukturu.  V docházkové vzdálenosti se nachází přirodní park Puig Campana, sportovní klub Siera Cortina, nákupní centrum LA Marina, pláže Benidorm do 10 min chůzí, velké golfové hřiště 2 minuty. Na mezinárodní letiště v Alicante autem do 30 minut, vysokorychlostní vlak AVE do 20 minut, města  La Marina 5 minut, Altea 15 minut.

Recenze

Komorousová Š.
Read More
Hledáte druhý domov u moře? Vřele doporučuji paní Lenku Englmanovou. Je skvěla ona i její tým ve Španělsku, vše proběhlo na 100%. Služby od A-Z na jedničku s hvězdičkou 😊 Splnila nám sen o nemovitosti u moře. Moc děkuji
Sodomová M.
Read More
Paní Lenku Englmanovou mohu jen doporučit 😊. Koupili jsme s její pomocí apartmán u moře a vše proběhlo na jedničku. Děkuji.
Daniel H.
Read More
Paní Lenka a její tým mi pomohli s koupí domu v okolí Alicante. Za neuvěřitelně krátkou dobu mi sehnali dům v blízkosti moře s veškerými službami související s koupí nemovitosti. Já jen přiletěl, vybral nemovitost a podepsal smlouvu. Děkuji za vše a doporučuji.
Radek K.
Read More
Děkuji Lence Englmanové a spol. za profesionální služby v oblasti koupě nemovitosti ve Španělsku, vše proběhlo jak bylo slíbeno. Určitě doporučuji. Děkuji.
Previous
Next

Máte zájem o tuto nemovitost? 

Kontaktujte mě. Během naší první konzultace, ať už telefonické, písemné či osobní se spolu zaměříme na priority a důvod pro nákup této nemovitosti a účel vaší investice.

 1. Pomůžeme vám vyhledat ideální letecké spojení do Alicante a také vhodné ubytování poblíž nabízené nemovitostí.
 2. Po příletu na vás bude čekat auto s česky nebo slovensky mluvícím řidičem, který vás dopraví do místa vašeho pobytu.
 3. Jakmile budete ubytovaní, můžeme zahájit prohlídku této nemovitosti, případně i dalších.
 4. Po celou dobu pobytu vás bude provázet český zástupce, který vám rád odpoví na všechny otázky a zajistí hladký a klidný průběh.
 5. Nedílnou součástí koupě nemovitosti ve Španělsku je získání daňového identifikačního čísla  N.I.E. a založení bankovního účtu, s čímž vám pomůže česky mluvící kolega přímo na místě.
 6. Zajistíme veškeré potřebné dokumenty a papírování spojené s koupí nemovitosti.  Poskytneme poradenství v oblasti práva a daní nemovitosti. Zajistíme podání návrhu na zápis vlastnictví nemovitosti do úředních
  registrů.
 7. Doprovodíme vás při podpisu smlouvy u notáře, což je velmi důležitý krok v procesu koupě nemovitosti.
 8. Pomůžeme zajistit překlad smluv a notářského zápisu ve vašem jazyce. Budeme vám asistovat při přihlášení nového vlastníka nemovitosti k odběru vody, elektřiny, plynu a komunálních služeb.
 9. Doporučíme v případě stavebních úprav vhodného řemeslníka.
 10. V případě zájmu pomůžeme zajistit pronájem nemovitosti a vše s tím spojené…

Zde jsem vám připravila základní informace pro nákup nemovitosti ve Španělsku. Pro vysvětlení či další dotazy mě neváhejte kontaktovat vše vám ráda objasním, případně na další stránce webu najdete rozsáhlejší výklad informací při nákupu nemovitosti ve Španělsku…

Kontakt

Zajímá vás více informací? Stačí napsat nebo zavolat. A já se postarám o zbytek. Těším se na vaše zvídavé dotazy :-)

Nejnovější nemovitosti v nabídce

Vily Condado de Alhama v Murcii

Exkluzivní moderní vily s 2 až 4 ložnicemi , bazénem, střešní terasou a zahradou v provincii Murcia v blízkosti golfového hřiště