Lenka Englmanová

739 013 571

Zavolejte mi

Charvátce

okres Mladá Boleslav

739 013 571

Zavolejte mi

Charvátce

okres Mladá Boleslav

Vily Condado de Alhama v Murcii

Exkluzivní moderní vily s 2 až 4 ložnicemi , bazénem, střešní terasou a zahradou v provincii Murcia v blízkosti golfového hřiště
Sdílet

od 110 m2

zast. plocha vily

2 až 4

ložnice

2 až 3

koupelny

280 000 €

cena od

Popis a poloha nemovitosti

Luxusní nádherné vily  Contado de Alhama postavené z nejmodernějších velmi kvalitních materiálu, těmi nejlepšími odborníky pro ty nejnáročnější klienty.
Domy se nachází v Alhamě de Murcia v provincii Murcia v těsné blízkosti golfového resortu Alhama signature Golf navrhnuté Jackem Nicklausem, který je považován za jednoho z nejlepších golfistů vůbec
Alhama Signature je považována za jedno z nejlepších golf. hřišť ve Španělsku, díky své velké délce s 5 jezery, velkou rozmanitostí vegetace a také velkému množsví rychlých greenů s hlubokými bunkery.
Bezpochyby jedinečná golf. destinace v geography Spanělska v okruhu 50 km si můžete užít, až 6 golf. hřišť. Mimo hraní golfu je možné, se výborně najíst v restauraci či posedět u sklenky drinku v baru v areálu.

Tipy domů a dispozice

Vily jsou k dostání ve třech typech velikostí s termíny dokončení léto 2024.

Amopola

– 3 ložnice, 2 koupelny, otevřené kuchyně a jídelna, střešní terasa s možností vířivky , bazén, vytápění a klimatizace, zahrada se stáním pro auto.

Primavera

– 2 ložnice,  2 koupelny, otevřené kuchyně a jídelna, střešní terasa s možností vířivky , bazénu, vytápění a klimatizace, zahrada se stáním pro auto.

Atardecer

–3/4 ložnice, 3 koupelny,  střešní terasa s možností vířivky, bazén, vytápění a klimatizace, zahrada se stáním pro auto.

Ceny

Ceny začínají od 280.000 Euro až do 368.500 Euro.
Se zastavěnou plochou od 110 m2 – 174 m2 na parcelách od 284 m2- 450 m2.

Okolí

Region Murcia má 73 km pobřeží se 192 nádhernými plážemi s jemným pískem a provozováním vodních sportů. S možností mělkých a teplých vod, až po divoké nedotčené pláže a nespoutanou přírodu. Největším lákadlem je bezesporu pohoří Sierra Espuňa, přírodní skvost, svěže zelené pohoří, pro možnosti turistiky a sledování vzácného ptactva a zvěře, či neskutečné množství výhledů.
Murcia se může pochlubit velmi rozmanitou gastronomií. Je bohatá na přírodní krásy a jedinečnou a pestrou floru, horské hřebeny a mnoho dalšího. 

Murcia je vzdálené 40 km
Cartagena 30 km
Mazarron 20 km
Pláže 25 km
Přírodní park Sierra Espuňa 40 km
Letiště  25 km

Recenze

Komorousová Š.
Read More
Hledáte druhý domov u moře? Vřele doporučuji paní Lenku Englmanovou. Je skvěla ona i její tým ve Španělsku, vše proběhlo na 100%. Služby od A-Z na jedničku s hvězdičkou 😊 Splnila nám sen o nemovitosti u moře. Moc děkuji
Sodomová M.
Read More
Paní Lenku Englmanovou mohu jen doporučit 😊. Koupili jsme s její pomocí apartmán u moře a vše proběhlo na jedničku. Děkuji.
Daniel H.
Read More
Paní Lenka a její tým mi pomohli s koupí domu v okolí Alicante. Za neuvěřitelně krátkou dobu mi sehnali dům v blízkosti moře s veškerými službami související s koupí nemovitosti. Já jen přiletěl, vybral nemovitost a podepsal smlouvu. Děkuji za vše a doporučuji.
Radek K.
Read More
Děkuji Lence Englmanové a spol. za profesionální služby v oblasti koupě nemovitosti ve Španělsku, vše proběhlo jak bylo slíbeno. Určitě doporučuji. Děkuji.
Previous
Next

Máte zájem o tuto nemovitost? 

Kontaktujte mě. Během naší první konzultace, ať už telefonické, písemné či osobní se spolu zaměříme na priority a důvod pro nákup této nemovitosti a účel vaší investice.

 1. Pomůžeme vám vyhledat ideální letecké spojení do Alicante a také vhodné ubytování poblíž nabízené nemovitostí.
 2. Po příletu na vás bude čekat auto s česky nebo slovensky mluvícím řidičem, který vás dopraví do místa vašeho pobytu.
 3. Jakmile budete ubytovaní, můžeme zahájit prohlídku této nemovitosti, případně i dalších.
 4. Po celou dobu pobytu vás bude provázet český zástupce, který vám rád odpoví na všechny otázky a zajistí hladký a klidný průběh.
 5. Nedílnou součástí koupě nemovitosti ve Španělsku je získání daňového identifikačního čísla  N.I.E. a založení bankovního účtu, s čímž vám pomůže česky mluvící kolega přímo na místě.
 6. Zajistíme veškeré potřebné dokumenty a papírování spojené s koupí nemovitosti.  Poskytneme poradenství v oblasti práva a daní nemovitosti. Zajistíme podání návrhu na zápis vlastnictví nemovitosti do úředních
  registrů.
 7. Doprovodíme vás při podpisu smlouvy u notáře, což je velmi důležitý krok v procesu koupě nemovitosti.
 8. Pomůžeme zajistit překlad smluv a notářského zápisu ve vašem jazyce. Budeme vám asistovat při přihlášení nového vlastníka nemovitosti k odběru vody, elektřiny, plynu a komunálních služeb.
 9. Doporučíme v případě stavebních úprav vhodného řemeslníka.
 10. V případě zájmu pomůžeme zajistit pronájem nemovitosti a vše s tím spojené…

Zde jsem vám připravila základní informace pro nákup nemovitosti ve Španělsku. Pro vysvětlení či další dotazy mě neváhejte kontaktovat vše vám ráda objasním, případně na další stránce webu najdete rozsáhlejší výklad informací při nákupu nemovitosti ve Španělsku…

Kontakt

Zajímá vás více informací? Stačí napsat nebo zavolat. A já se postarám o zbytek. Těším se na vaše zvídavé dotazy :-)

Nejnovější nemovitosti v nabídce

Vily Condado de Alhama v Murcii

Exkluzivní moderní vily s 2 až 4 ložnicemi , bazénem, střešní terasou a zahradou v provincii Murcia v blízkosti golfového hřiště