Lenka Englmanová

739 013 571

Zavolejte mi

Charvátce

okres Mladá Boleslav

739 013 571

Zavolejte mi

Charvátce

okres Mladá Boleslav

BENIDORM – Luxusní vila v Sierra Cortina

Elegantní velkorysá rezidence pro náročnou klientelu v atraktivní části Benidormu
Sdílet

615 m2

plocha vily

5

ložnic

6

koupelen

2.450.000 €

cena

Popis a dispozice

Luxusní a moderní vila s nádherným výhledem na moře, nacházející se v exkluzivní zóně Sierra Cortina, ve městě Benidorm.

Celková plocha vily je 615 m2, užitná plocha je 582 m2 a zahrnuje 5 ložnic a 6 koupelen.

Hlavní obytná zóna se nachází v patře vily. Kterou tvoří kuchyně, technická místnost a koupelna. Mezi nejhezčí část nemovitosti patří velký obývací pokoj  s jídelnou a vstupem na terasu s panoramatickými okny tvořící dokonalou integraci s vnějším prostředím. Na terase se nachází venkovní kuchyně s barem, gril a nádherný bazén ve stylu nekonečna, který vám umožní relaxovat a užívat si pohledy na neopakovatelnou krajinu, moře a město Benidorm.

 V patře jsou 3 ložnice s vestavěnými skříněmi na míru, každá s vlastní koupelnou a vstupem na terasu s nádherným výhledem na moře a město.

Vila má také přízemí, které lze využít jako apartmán pro hosty obsahující 2 ložnice, každá s vlastní koupelnou, prádelna, dále velká místnost, kterou lze zařídit jako posilovnu, relaxační místnost, lázně, hernu, kino a mnoho dalšího. Toto patro má také terasu s nádherným výhledem na moře.

Na střeše vily najdeme krásnou terasu – solária 160 m2 s možností vstupu do nádherné vířivky, relaxační zónou a místem pro využití volných chvil.

Ze dvorku, kde se nachází garáž pro parkování, až 4 aut vstoupíme přímo do vstupní části vily. Pro maximální pohodlí jsou všechna patra propojena výtahem a venkovními schody. Jedná se o exkluzivní vilu s výhledem na město a moře,  s unikátní polohou, jihovýchodní orientací, velmi kvalitní konstrukcí, vybavené designovým nábytkem v kuchyni a koupelně, elektrospotřebiči a LED venkovním osvětlením.

Poloha

Samotná poloha vily z ní děla skvělou volbu pro rodiny s dětmi , které zvažují změnu bydliště,  jelikož v blízkosti se náchází  Elian’s British School La Nucia  vzdálená pouhých 10 minut jízdy a  2 km odtud je velké nákupní centrum La Marina s mnoha obchody pro všechny nákupní možnosti. K nádherné pláži Poniente od urbanizace jsou to necelé 4 km.

Benidorm, kde tato vila stojí, patří mezi jedno z nejrychleji rostoucích a nejatraktivnějších investičních destinací ve Španělsku. Toto město je známe  jako turistické centrum Costa Blanci a každý rok  přiláká miliony návštěvníků. Benidorm je domovem mnoha zábavních parků, vzdělávacích institucí a moderních nemocnic. Pobřeží Benidormu nabízí nespočet  nádherných pláží, dlouhé mnoho kilometrů a dobrou sportovní
infrastrukturu.

Recenze

Komorousová Š.
Read More
Hledáte druhý domov u moře? Vřele doporučuji paní Lenku Englmanovou. Je skvěla ona i její tým ve Španělsku, vše proběhlo na 100%. Služby od A-Z na jedničku s hvězdičkou 😊 Splnila nám sen o nemovitosti u moře. Moc děkuji
Sodomová M.
Read More
Paní Lenku Englmanovou mohu jen doporučit 😊. Koupili jsme s její pomocí apartmán u moře a vše proběhlo na jedničku. Děkuji.
Daniel H.
Read More
Paní Lenka a její tým mi pomohli s koupí domu v okolí Alicante. Za neuvěřitelně krátkou dobu mi sehnali dům v blízkosti moře s veškerými službami související s koupí nemovitosti. Já jen přiletěl, vybral nemovitost a podepsal smlouvu. Děkuji za vše a doporučuji.
Radek K.
Read More
Děkuji Lence Englmanové a spol. za profesionální služby v oblasti koupě nemovitosti ve Španělsku, vše proběhlo jak bylo slíbeno. Určitě doporučuji. Děkuji.
Previous
Next

Máte zájem o tuto nemovitost? 

Kontaktujte mě. Během naší první konzultace, ať už telefonické, písemné či osobní se spolu zaměříme na priority a důvod pro nákup této nemovitosti a účel vaší investice.

 1. Pomůžeme vám vyhledat ideální letecké spojení do Alicante a také vhodné ubytování poblíž nabízené nemovitostí.
 2. Po příletu na vás bude čekat auto s česky nebo slovensky mluvícím řidičem, který vás dopraví do místa vašeho pobytu.
 3. Jakmile budete ubytovaní, můžeme zahájit prohlídku této nemovitosti, případně i dalších.
 4. Po celou dobu pobytu vás bude provázet český zástupce, který vám rád odpoví na všechny otázky a zajistí hladký a klidný průběh.
 5. Nedílnou součástí koupě nemovitosti ve Španělsku je získání daňového identifikačního čísla  N.I.E. a založení bankovního účtu, s čímž vám pomůže česky mluvící kolega přímo na místě.
 6. Zajistíme veškeré potřebné dokumenty a papírování spojené s koupí nemovitosti.  Poskytneme poradenství v oblasti práva a daní nemovitosti. Zajistíme podání návrhu na zápis vlastnictví nemovitosti do úředních
  registrů.
 7. Doprovodíme vás při podpisu smlouvy u notáře, což je velmi důležitý krok v procesu koupě nemovitosti.
 8. Pomůžeme zajistit překlad smluv a notářského zápisu ve vašem jazyce. Budeme vám asistovat při přihlášení nového vlastníka nemovitosti k odběru vody, elektřiny, plynu a komunálních služeb.
 9. Doporučíme v případě stavebních úprav vhodného řemeslníka.
 10. V případě zájmu pomůžeme zajistit pronájem nemovitosti a vše s tím spojené…

Zde jsem vám připravila základní informace pro nákup nemovitosti ve Španělsku. Pro vysvětlení či další dotazy mě neváhejte kontaktovat vše vám ráda objasním, případně na další stránce webu najdete rozsáhlejší výklad informací při nákupu nemovitosti ve Španělsku…

Kontakt

Zajímá vás více informací? Stačí napsat nebo zavolat. A já se postarám o zbytek. Těším se na vaše zvídavé dotazy :-)

Nejnovější nemovitosti v nabídce

Vily Condado de Alhama v Murcii

Exkluzivní moderní vily s 2 až 4 ložnicemi , bazénem, střešní terasou a zahradou v provincii Murcia v blízkosti golfového hřiště